Bilety


 

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW


Zasady ogólne sprzedaży
 

Przedsprzedaż biletów rozpoczyna się 14 lutego 2020 roku i odbywa się w kasach Kinoteki, w godzinach otwarcia kas Kinoteki oraz online na www.kinoteka.pl.  
 

Kinoteka
Pałac Kultury i Nauki
plac Defilad 1
tel. 22 551 70 70

 

W przedsprzedaży można kupić bilety na dowolnie wybrane seanse.


Sprzedaż biletów na dzień bieżący będzie prowadzona w kasach Kinoteki, w których będzie można kupić bilety na dowolnie wybrane seanse festiwalowe.


Kasy przedsprzedaży i kasy na dzień bieżący będą otwarte na pół godziny przed pierwszym seansem.


Sprzedaż biletów na dane wydarzenie ograniczona jest liczbą biletów i trwa do wyczerpania puli.


Istnieje możliwość zakupu biletów normalnych online. Sprzedaż online nie obejmuje zakupu biletów w Pakiecie 5+ i Pakiecie 10+. Sprzedaż internetowa biletów odbywa się na stronie: www.kinoteka.pl


Informujemy, że Organizator nie przyjmuje zwrotu zakupionych biletów.


Bilet jest ważny tylko do godziny rozpoczęcia seansu podanej na bilecie.


Nie ma możliwości rezerwacji biletów.


Nie będą wydawane duplikaty biletów.


Bilet zakupiony na dany seans nie może być zmieniony na bilet na inny seans.


Miejsca w salach są nienumerowane.


Kasa nie zwraca pieniędzy za sprzedane bilety.


Płatność gotówką lub kartą.

 

Ceny biletów


PAKIET 10+

Przy zakupie minimum 10 biletów na seanse festiwalowe cena jednego biletu wynosi 12 zł. W ramach PAKIETU 10+ można kupić maksymalnie dwa bilety na jeden seans.


PAKIET 5+

Przy zakupie minimum 5 biletów, ale nie więcej niż 9 biletów na seanse festiwalowe cena jednego biletu wynosi 14 zł. W ramach PAKIETU 5+ można kupić maksymalnie dwa bilety na jeden seans.


Przy zakupie pojedynczych biletów (w ilości 1-4 sztuki) cena biletu wynosi 16 zł.


Pakiet 5+ i Pakiet 10+ obowiązują na wszystkie płatne projekcje festiwalowe, z wyłączeniem pokazu specjalnego filmu “Woman” (8.03.2020, godz. 18:00). 
Bilety na pokaz filmu “Woman” są dostępne wyłącznie w cenie 16 zł.


 

Wstęp na wydarzenia towarzyszące


Wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące festiwalu jest bezpłatny. Pod “wydarzeniami towarzyszącymi” nie są rozumiane projekcje filmowe w ramach festiwalu, z wyjątkiem pokazów specjalnych.


Wstęp na pokazy specjalne

 

Na wszystkie pokazy specjalne obowiązuje wstęp wolny.

 

Na bezpłatny pokaz edukacyjny filmu “Młodzi idą dalej” dla młodej publiczności obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia szkół przyjmujemy na adres mailowy: kasia@herdocs.pl.

 

Bezpłatne wejściówki na edukacyjny pokaz serialu dokumentalnego “LoveSex: opowieści o miłości i seksie” są do odbioru w centrum festiwalowym w Kinotece w dniu projekcji (7.03.2020) od godz. 11:00. Wymagana wcześniejsza rejestracja. ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

 

Na bezpłatny pokaz filmu “RBG” (6.03.2020, godz. 18:30) organizowany we współpracy z Biurem Parlamentu Europejskiego w Polsce obowiązują wcześniejsze zapisy. Rejestracja po wcześniejszym wypełnieniu formularza rejestracyjnego. ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ