Kontakt

 

Ogólne zapytania: info@herdocs.pl

Kontakt dla mediów: weronika@herdocs.pl

Social media

Facebook | Instagram

Organizatorki

foto-maya.png

Maja Szydłowska

Program, licencje filmowe & koordynacja gości 
maja@herdocs.pl

foto-kontakt-3.png

Katarzyna Korytowska

Program, social media & wydarzenia towarzyszące 
kasia@herdocs.pl

foto-weronika.png

Weronika Adamowska

Program, PR & marketing
weronika@herdocs.pl

foto-ola.png

Aleksandra Mleczko

Identyfikacja wizualna
ola@herdocs.pl

Hanna Mokijewska
Social media
hanna@herdocs.pl

Emma Szumlas
Social media
emma@herdocs.pl

majka.jpg

Majka Sałek

Obieg kopii filmowych 
traffic@herdocs.pl

Bogna Stefańska

Sekcja Sztuka
bogna@herdocs.pl

Weronika Zalewska

Sekcja Sztuka
weronika.zalewska@herdocs.pl

a.redzia-2.png

Adrianna Rędzia

Koordynacja Q&A
ada@herdocs.pl

Jacqueline_Horodynski.png

Jacqueline Horodyńska

Wolontariat & Centrum festiwalowe

wolontariat@herdocs.pl