Kontakt

 

Ogólne zapytania: info@herdocs.pl

Kontakt dla mediów: weronika@herdocs.pl

Social media

Facebook | Instagram

Organizatorki

Maja Szydłowska

Program, licencje filmowe & koordynacja gości 
maja@herdocs.pl

Katarzyna Korytowska

Program, social media & wydarzenia towarzyszące 
kasia@herdocs.pl

Weronika Adamowska

Program, PR & marketing
weronika@herdocs.pl

Aleksandra Mleczko

Identyfikacja wizualna
ola@herdocs.pl

Paulina Zomer

Partnerzy strategiczni
paulina@herdocs.pl

Agata Morawska

Social media
agata@herdocs.pl

Majka Sałek

Obieg kopii filmowych 
traffic@herdocs.pl

Bogna Stefańska

Sekcja Sztuka
bogna@herdocs.pl

Weronika Zalewska

Sekcja Sztuka
weronika.zalewska@herdocs.pl

Adrianna Rędzia

Koordynacja Q&A
ada@herdocs.pl

Jacqueline Horodyńska

Wolontariat & Centrum festiwalowe

wolontariat@herdocs.pl

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
HER Docs Film Festival I Fundacja HER Docs
ul. Foksal 3/5, 4 piętro, 00-366 Warszawa | info@herdocs.pl | ©️ 2019