Kontakt

 

Ogólne zapytania: info@herdocs.pl

Kontakt dla mediów: weronika@herdocs.pl

Social media

Facebook | Instagram

Organizatorki

foto-maya.png

Maja Szydłowska

Program, licencje filmowe & koordynacja gości 
maja@herdocs.pl

foto-kontakt-3.png

Katarzyna Korytowska
Program & wydarzenia towarzyszące 
kasia@herdocs.pl

foto-weronika.png

Weronika Adamowska
Program, PR & marketing, partnerzy strategiczni
weronika@herdocs.pl

foto-ola.png

Aleksandra Mleczko

Identyfikacja wizualna
ola@herdocs.pl

Hania_Mokijewska.png

Hania Mokijewska
Social media
hanna@herdocs.pl

Emma Szumlas
Social media
emma@herdocs.pl

Marta_Golba.png

Marta Golba-Naumann
Wydarzenia dla członkiń branży filmowej
marta@herdocs.pl

Bogna Stefańska

Sekcja Sztuka
bogna@herdocs.pl

Weronika Zalewska

Sekcja Sztuka
weronika.zalewska@herdocs.pl

a.redzia-2.png

Adrianna Rędzia

Koordynacja Q&A
ada@herdocs.pl

Jacqueline_Horodynski.png
Maja_Rup.png

Jacqueline Horodyńska

Wolontariat & Centrum festiwalowe

wolontariat@herdocs.pl

Maja Rup
Wydarzenia towarzyszące
maja.rup@herdocs.pl

Sonia_Le_Pape.png

Sonia Le Pape
Obieg kopii filmowych i koordynacja projekcji kinowych
traffic@herdocs.pl

Zofia_Zmijewska.png

Zofia Żmijewska
Koordynacja gości(ń)
zofia@herdocs.pl