top of page

Love 404

reż. Agata Baumgart / Polska / 2018 / 17 min.

Sekcja: Nowe twarze

TWÓRCY

Reżyseria: Agata Baumgart

Scenariusz: Agata Baumgart

Zdjęcia: Grzegorz Pacek, Piotr Pawlus

Montaż: Svitlana Topor

Dźwięk: Olga Pietrzak

Muzyka: Damian Pielka

Producenci/tki: Ewa Jastrzębska, Jerzy Kapuściński, Anna Baumgart

Produkcja: Studio Munka SFP, Wytwórnia Filmów
 

Właściciel praw: Studio Munka SFP

Język: polski


http://www.polishdocs.pl/pl/filmy/ukonczone/1949/love_404

OPIS

Wkraczająca w dorosłość Rena mieszka w ciasnym mieszkaniu z mamą. Dla obu kobiet internet jest odskocznią od szarej codzienności. Mieszkają razem, ale każda prowadzi osobne intymne życie za zamkniętymi drzwiami swojego pokoju. Rena chce zostać docenioną artystką. W świecie serwisów społecznościowych, talent shows i YouTube sława i miłość wydają się w zasięgu klawiatury, lecz granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością szybko się zaciera. Czy same pragnienia wystarczą, by zrealizować marzenia?

FESTIWALE I NAGRODY

Hot Docs Toronto, Warszawski Festiwal Filmowy, Krakowski Festiwal Filmowy, Valladolid International Film Festival, Uppsala International Short Film Festival, Go Short - International Short Film Festival (Najlepszy film dokumentalny), Encounters International Short Film Festival, Ko:sh Film Festival, FIKE Évora International Short-Film Festival, Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych Młodzi i Film, Helsinki International Film Festival Love & Anarchy

AGATA BAUMGART

Agata Baumgart.png

Urodzona w 1987 roku. Reżyserka, scenografka, rysowniczka. Studiowała na Wydziale Reżyserii w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie oraz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki. Zadebiutowała spektaklem „O szczytach rozpaczy i uśmiechu stewardessy” w Teatrze Nowym w Poznaniu. W 2017 roku wyreżyserowała teatr telewizji na podstawie tekstu M. Miecznickiej „Spalenie Joanny”. Jest autorką wielu scenografii teatralnych, kostiumów i plakatów.

GALERIA

bottom of page