top of page

Informacje praktyczne oraz zakup biletów

herdocs_online_header (1).png

Informacje praktyczne i zakup e-biletów

Wszystkie filmy w programie cyklu filmowego HER Docs ONLINE będą dostępne od 21 do 25 listopada 2020 roku na stronie Onestage.pl.

Dostęp do konkretnego filmu będzie możliwy po zakupieniu e-biletu bezpośrednio na podstronie danego filmu na Onestage.pl. Film udostępniany jest zalogowanemu użytkownikowi, który dokonał zakupu i przypisany jest do jego konta. Dany film można znaleźć na dedykowanych stronach na Onestage.pl oraz na profilu użytkownika w zakładce „Bilety”.

Wykupując e-bilet na dowolny tytuł z programu HER Docs ONLINE otrzymujesz możliwość odtworzenia filmu w przeciągu 24 godzin od momentu zakupu e-biletu. Po naciśnięciu przycisku “odtwórz” będziesz mieć 4 godziny na obejrzenie filmu.

W związku z pytaniami dotyczącymi dostępu filmów dla osób, które kupują e-bilety w przedsprzedaży, postanowiłyśmy wydłużyć dla nich dostęp do obejrzenia filmu do 48 godzin od momentu startu festiwalu (czyli 21.11. tuż po północy).

 

Cena pojedynczego e-biletu na film wynosi 10 zł. 

Wykupując dostęp do filmu możesz również pomóc nam zorganizować kolejną edycję HER Docs Film Festival! Wystarczy, że wybierzesz jedną z trzech pozostałych opcji cenowych (20 zł, 30 zł, 40 zł). Cała wybrana przez Ciebie dodatkowa kwota zostanie przekazana na konto naszej Fundacji i zasili budżet, przeznaczony na organizację 2. edycji HER Docs Film Festival w marcu 2021 roku.

Po wykupieniu e-biletu otrzymasz maila od platformy Onestage.pl z dostępem do filmu oraz instrukcją, jak go odtworzyć. Jeśli nie otrzymasz maila w przeciągu 10 minut, sprawdź skrzynkę ze spamem.

Filmy będą dostępne wyłącznie na terytorium Polski.

Wszystkie filmy będą wyświetlane z polskimi i angielskimi napisami. Jeśli znacie osoby obcojęzyczne mieszkające w Polsce, podzielcie się z nimi tą informacją i zaproście do oglądania filmów z programu HER Docs ONLINE!

bottom of page